Втрати серед цивільного населення України станом на 8:00 29.04.2022 р. (за добу)

Станом на 8:00 ранку 29 квітня 2022 року за минулу добу  загинуло 25 мирних мешканців, серед них 1 дитина (без врахування всіх жертв у Маріуполі, Волновасі, Київській, Луганській, Херсонській, Запорізькій областях). Поранено 53 людини, серед них 2 дітей. Викрадено або взято у полон понад 300 мирних мешканців, переважно журналісти, очільники місцевої влади окупованих російськими військами міст, українські активісти, викладачі, а також діти та інші родичі представників місцевої влади.

Діти:

За неповними даними станом на 29 квітня унаслідок російської повномасштабної війни проти населення України за неповною інформацією загинуло 219 дітей та 398 поранено, за даними Офісу Генерального прокурора України.

Втрати мирних людей у різних регіонах та містах України:

Київська область: загинули 4 людини, поранено -12.

Київ – 28 квітня російські військові випустили дві ракети по Києву. Одна ракет попала в багатоповерховий будинок. 10 мирних мешканців отримали поранення. Ракети були запущені з території тимчасово окупованого Криму.

Макарів (Київська область) – бригада ремонтників електромереж підірвалась на міні, 1 людина загинула, 2 ремонтники отримали важкі поранення.

Здвижівка (Київська область) – знайдено 3 чоловіків, яких закатували та вбили російські військові. Тіла загиблих зі зв’язаними руками та мають багаточисленні ознаки катувань.

Донецька область: загинуло 6 людей, серед них 1 дитина. Поранено  5 мирних мешканців.

Маріуполь – стало відомо, що 20 березня у Маріуполі загинув відомий дитячий лікар. Він був у лікарні і вийшов на двір, щоб нагріти води у чайнику. Почався російський обстріл і від поранень лікар одразу помер. Колеги поховали його прямо у дворі лікарні, в якій він пропрацював усе життя, оскільки російські окупанти не дозволяли ховати місцевих мешканців на кладовищі. Також від російських обстрілів загинула 14-ти річна дівчина – чемпіонка України з важкої атлетики та її мама.

Маріуполь – російська армія протягом 27-28 квітня скинула 50 авіа бомб на завод Азовсталь, унаслідок цього сталися обвали всередині будівлі заводу там де знаходиться польовий шпиталь. Є загиблі і поранені. Їх кількість наразі не повідомляється.  

Нью Йорк (Донецька область) – російські військові нанесли авіаудар по населеному пункту некерованими ракетами. Загинули 3 мирних мешканця та 3 людини отримали поранення.

Мар’їнка (Донецька область) – поранено 1 людину.

Трипілля (Донецька область) –  1 людина поранена.

Дніпропетровська область: загинуло 2 людини.

Велика Костромка (Дніпропетровська область) – унаслідок російського обстрілу загинула 1 людина.

Апостолівська громада  (Дніпропетровська область) – місцевий мешканець підірвався на касетній бомбі.

Запорізька область: поранено 5 людину, серед них 1 дитина.

Запоріжжя – російські військові обстріляли житлові будинки, 5 людей отримали поранення, серед них 1 дитина (11 років).

Луганська область: Повної інформації немає через активні бойові дії. У Новоокупованій Олександрівці російські військові примушують дітей ходити до школи та навчатися за російською програмою. Російські окупанти не дозволяють дітям залишати приміщення школи, а за вчителями постійно слідкують.

Миколаївська область: Російські військові  продовжують обстрілювати населені пункти Миколаївської області, унаслідок обстрілів поранено 10 мирних мешканців.

Харківська область: загинуло 8 людей. Поранено – 22, у тому числі 1 дитина.

Харків – унаслідок російського обстрілу житлових районів 5 людей загинуло та 11 отримали поранення.

Циркуни (Харківська область) – російські військові обстріляли житлові райони, унаслідок цього поранено 1 дитину.

Покотилівка (Харківська область) – унаслідок російських обстрілів 2 мирних мешканця загинуло та 8 отримали поранення.

Хроли (Харківська область) – поранено 1 мирного мешканця.

Котляри (Харківська область) – 1 людина загинула та 1 отримала поранення.

Херсонська область: поранено 1 людину. Інформація неповна, оскільки значна частина області окупована російськими військами.

Чорнобаївка (Херсонська область) – поранено 1 жінку.