Втрати серед цивільного населення України станом на 8:00 28.04.2022 р. (за добу)

Станом на 8:00 ранку 28 квітня 2022 року за минулу добу  загинуло 8 мирних мешканців, серед них 1 дитина (без врахування всіх жертв у Маріуполі, Волновасі, Київській, Луганській, Херсонській, Запорізькій областях). Поранено 50 людей, серед них 1 дитина. Викрадено або взято у полон понад 300 мирних мешканців, переважно журналісти, очільники місцевої влади окупованих російськими військами міст, українські активісти, викладачі, а також діти та інші родичі представників місцевої влади.

Діти:

За неповними даними станом на 28 квітня унаслідок російської повномасштабної війни проти населення України за неповною інформацією загинуло 217 дітей та 393 поранено, за даними Офісу Генерального прокурора України.

SAVE MAРІУПОЛЬ / АЗОВСТАЛЬ

У Маріуполь на території заводу «Азовсталь» залишаються українські військові. Разом із ними у бомбосховищах ховаються мирні мешканці. За приблизними оцінками близько 1000 людей, серед яких багато маленьких дітей. Також на заводі знаходяться близько 600 поранених – і військових, і цивільних. 27 квітня стало відомо про загибель маленької дівчинки (10-12 років) під час чергового бомбардування російськими військовими «Азовсталі». Вона переховувалась разом з іншими дітьми.

Трагедія Маріуполя  триває досі… Більше двох місяців місто потерпає від масованих авіаційних бомбардувань, ракетних та артилерійських обстрілів. Знищено близько 80% усієї інфраструктури та житлових будинків. 27 квітня родичі і друзі мирних мешканців Маріуполя та українських військових, що заблоковані на «Азовсталі» вийшли на мирний мітинг у Києві з проханням світових лідерів допомогти звільнити їхніх близьких.

ДОСІ ЖОДЕН СВІТОВИЙ ЛІДЕР АБО НАВІТЬ ЦІЛА МІЖНАРОДНА СПІЛЬНОТА НЕ МОЖЕ ВПЛИНУТИ НА ПРЕЗИДЕНТА РОСІЇ ВОЛОДИМИРА ПУТІНА, ЩОБ ЗВІЛЬНИТИ ЗАЖИВО ПОХОВАНИХ МЕШКАНЦІВ МАРІУПОЛЯ, ДІТЕЙ ТА ПОРАНЕНИХ…

Втрати мирних людей у різних регіонах та містах України:

Донецька область: загинуло 2 людини. Поранено  8 мирних мешканців.

Мар’їнка (Донецька область) – загинув 1 мирний мешканець та 5 отримали поранення.

Авдіївка (Донецька область) – російські військові застосували фосфорні бомби 1 людина отримала поранення.

Трипілля (Донецька область) –  1 людина поранена.

Ласточкине (Донецька область) – унаслідок російських обстрілів поранено 1  мирного мешканця.

Маріуполь – російські військові продовжують бомбардування заводу Азовсталь, в якому знаходиться близько 1000 мирних мешканців та 600 поранених. 27 квітня від бомбардувань загинула 10-ти річна дівчинка.

Запорізька область: поранено 1 людину.

Пологи (Запорізька область) – російські військові обстріляли житлові будинку, 1 жінка отримала поранення.

Луганська область: загинуло 2 людини, поранено – 4. Повної інформації немає через активні бойові дії.

Гірське (Луганська область) – російські військові обстріляли важкою артилерією населений пункт унаслідок цього щонайменше 1 людина загинула.

Сєвєродонецьк (Луганська область) – російські військові обстріляли лікарню, в яких знаходились поранені мирні люди. 1 жінка загинула та 2 лікарів отримали поранення.

Луганська область – поранено 2 мирних мешканців, яких зареєстровано у Бахмуті (Донецька область).

Миколаївська область: Російські військові  продовжують обстрілювати населені пункти Миколаївської області, унаслідок обстрілів поранено 15 мирних мешканців.

Харківська область: загинуло 4 людини. Поранено – 22, у тому числі 1 дитина.

Харків – унаслідок російського обстрілу житлових районів 1 людина загинула та 3 отримали поранення.

Дергачі (Харківська область) – російські військові обстріляли житлові райони, унаслідок цього 1 мирний мешканець отримав поранення.

Золочів (Харківська область) – унаслідок російських обстрілів 3 мирних мешканця загинуло.

 Чугуївський район (Харківська область) – 3 людини поранено, у тому числі 1 дитина (14 років).

Харківська область – за інформацією голови обласної військової адміністрації Синєгубова протягом попередньої доби у Харківській області поранено 15 мирних мешканців.Херсонська область: інформація відсутня, оскільки значна частина області окупована російськими військами.