Втрати серед цивільного населення України станом на 8:00 15.04.2022 р. (за добу)

Станом на 8:00 ранку 15 квітня 2022 року за минулу добу унаслідок російського вторгнення загинуло 105 мирних мешканців, серед них 2  дитини. У тому числі 73 загиблих було знайдено у братській могилі у Бучі (Київська область) (без врахування всіх жертв у Маріуполі, Волновасі, Київській, Луганській, Херсонській, Сумській, Харківській та Чернігівській областях).  Поранено 24 людини, серед них 2 дитини. Полонили    1 цивільного, загалом викрадено або взято у полон понад 250 мирних мешканців, переважно журналісти, очільники місцевої влади окупованих російськими військами міст, українські активісти, викладачі.

Діти:

Станом на 14 квітня унаслідок російської повномасштабної війни проти населення України за неповною інформацією загинуло 197 дітей та 351 поранено, за даними Офісу Генерального прокурора України.

Затримано і взято у полон  1  цивільну особу:

У Станіславській громаді (Херсонська область) російські військові викрали Сергія Сонька – літню людину, батька одного з українських морських піхотинців.

Воєнні злочини на Київщині

За інформацією Керівника Бучанської прокуратури   Руслана Кравченка наразі кількість жертв у Бучанському районі становить близько 600 загиблих. Результати медичної експертизи свідчать, що більшість загиблих застрелені зі стрілецької зброї або мають осколкові поранення. Російські військові вбивали пострілами багато людей, коли ті виходили на вулицю, до крамниці або аптеки. Також російські окупанти розстрілювали цивільні автомобілі з родинами, коли ті намагались залишити місто. На багатьох автомобілях були надписи «ДІТИ», але російські військові не звертали на це увагу. Поблизу населених пунктів на Київщині можна побачити цілі «кладовища» розстріляних та підірваних автомобілів, в яких загинули мирні мешканці, що хотіли врятуватись від російської армії.

Втрати мирних людей у різних регіонах та містах України:

  • Київська область: загинуло 100 мирних мешканців, серед них 2 дитини (неповна інформація)

Буча (Київська область) – із братської могили підняли 73 тіл загиблих.

Буча (Київська область) – стало відомо, що російський БТР розстріляв автомобіль, на якому намагалась втекти мати з двома дітьми (4 та 11 років). Жінка і діти згоріли в авто.

Ірпінь (Київська область) – стало відомо, що російські військові вбили літню жінку (83 роки) та її двох собак.

Макарів (Київська область) – станом на 14 квітня встановлено факти вбивства 23 мирних мешканців. Російські військові масово розстрілювали евакуаційні колони цивільних автомобілів.

  • Донецька область: загинуло 2 людини. Поранено 8 мирних мешканців.

Велика Новосілка (Донецька область)  – 3 людини поранено.

Вугледар (Донецька область)  –  1 людина загинула та 3 отримали поранення.

Зарічне (Донецька область)  – 1 людина загинула та 2 мирних мешканці поранено.

  • Луганська область: 1 людина загинула, 2 поранено. Інформація неповна.

Кремінна (Луганська область) – унаслідок обстрілу житлових районів важко поранено 2 мирних мешканців.

Тошківка (Луганська область) – унаслідок осколкового поранення загинула жінка.

  • Миколаївська область: унаслідок обстрілів поранено 3 мирних мешканців.
  • Харківська область: загинула 1 людина. Поранено – 11, серед них 2 дитини.

Харків – стало відомо, що 13 квітня під час обстрілу одного з районів Харкова поранено 3 мирних мешканців.

Золочів (Харківська область) – унаслідок російських артилерійських та ракетних обстрілів загинула 1 людина та 5 отримали поранення.

Олександрівка (Харківська область) – унаслідок обстрілів 2 дітей (9 та 11 років) та жінка отримали поранення.

  • Херсонська область: 1 людина загинула. Пригір’я  (Херсонська область) – російські військові вбили чоловіка за те, що він не дозволив жити у власному будинку.