Місія організації

Громадська організація “Центр міжнародної безпеки” була заснована у м. Донецьк у березні 2009 р. з метою:

– реалізації освітніх та інформаційних проектів з питань міжнародної безпеки;

– аналізу сучасного стану соціально-політичних проблем в Україні та світі, прогнозування розвитку безпекового середовища;

– підвищення рівня обізнаності населення, зокрема студентської молоді та освітян щодо зовнішньої політики України та сучасного стану локальних та глобальних загроз і перспектив розвитку євроатлантичної безпекової системи.

З середини 2014 р. ГО “Центр міжнародної безпеки” працює у м. Київ у партнерстві з Національним інститутом стратегічних досліджень та у м. Вінниця на базі Донецького національного університету імені Василя Стуса.

Серед завдань “Центру міжнародної безпеки”: аналіз сучасного стану соціально-політичних проблем, прогнозування розвитку безпекового середовища; підвищення рівня обізнаності населення, зокрема студентської молоді та освітян щодо зовнішньої політики України та сучасного стану, загроз і перспектив розвитку євроатлантичної безпекової системи; створення необхідних умов для розвитку нової генерації української наукової еліти, сприяння фаховому становленню молодих спеціалістів-суспільствознавців та гуманітаріїв; дослідницька та організаційна допомога державним органам влади, які залучені до втілення у життя зовнішньої політики України; сприяння розвитку  співпраці між українськими та зарубіжними урядовими та неурядовими організаціями, державними органами України.

Центр активно задіяний в підготовці рекомендацій для державних установ, освітньому процесі, навчально-методичній та дослідницькій роботі. Аналітики та співробітники Центру є авторами понад понад 200  статей з тематики євроатлантичної системи колективної безпеки. З 2015 р. Центр започаткував веб-сайт “Лабіринти війни”, з 2016 р. – веб-сайт “Огляд міжнародної безпеки”, з 2017 р. – веб-сайт “Центр Медіа”.

?>