Втрати серед цивільного населення України станом на 8:00 15.03.2022 р. (за добу)

Станом на 8:00 ранку 15 березня 2022 року за неповною інформацією за минуло добу загинуло 37 мирних мешканців (без врахування загиблих у Маріуполі,  Волновасі, Луганській області), серед них 2 дітей. Поранено 37 людей.

Діти

За офіційною інформацією голови Офісу Генерального прокурора України в Україні від початку повномасштабного вторгнення росії загинуло 90 дітей, близько 100 отримали поранення.

Маріуполь

Станом на 8:00 ранку 15 березня 2022 р. за офіційною інформацією міської ради Маріуполя від початку російського вторгнення російськими окупантами було вбито 2357 мешканців Маріуполя. Російська армія навмисно тримає Маріуполь в жорсткій облозі, не відкриваючи гуманітарні коридори для виїзду місцевих мешканців, не дозволяючи забезпечити людей продуктами харчування, питною водою, необхідною медичною допомогою, для того щоб тиснути на Україну під час переговорів та змусити відмовитись від частини української території уздовж Азовського моря. Під час зустрічі міністрів закордонних справ України та росії у Туреччині 13 березня основним питанням для Міністра закордонних справ України Кулеби було отримати згоду від російської сторони на гуманітарну допомогу Маріуполя. Лавров обіцяв вирішити це питання у москві, однак протягом останніх днів російські війська так і не дозволили Україні надати гуманітарну допомогу мешканцям Маріуполя.

Іноземні журналісти: поранено американського журналіста телеканалу Fox News Бена Холла під час підготовки репортажу під Києвом. Журналіст знаходиться у важкому стані, 2 інших журналістів знімальної групи Fox News зникли безвісти. Бен Холл знаходиться у лікарні, йому зробили декілька операцій характер поранень свідчить, що уся знімальна група (3 журналіста) попали під мінометний або артилерійський обстріл.

За попередньою інформацією Ірини Венедиктової – Голови Офісу Генерального прокурора України, 14 березня було важко поранено ще 1 журналіста з Великої Британії. Наразі він знаходиться у лікарні. 

Викрадено 2 українських журналісти – Каховка та Нова Каховка у Херсонській області.

Втрати мирного населення у різних містах України:

Київ – 2 людини загинуло та 19 поранено унаслідок ракетного обстрілу російськими військовими житлових багатоповерхових будинків у різних районах столиці України.

Ворзель (Київська область) – російські окупанти розстріляли відомого українського вченого – фізика Василія Кладько, його було вбито коли він вивозив власну родину з окупованого російськими військами міста.

Гостомель (Київська область) – унаслідок обстрілу колони мирних людей, що намагалися евакуюватися з міста загинула 1 людина та 1 поранено.

Нові Петрівці (Київська область) – унаслідок обстрілу системою «Град» загинула 1 людина та 1 поранено.

Харків – унаслідок ракетного обстрілу, під який потрапив автомобіль з волонтерами – 1 людина загинула та 1 отримала поранення.

Балаклея (Харківська область) – унаслідок обстрілу поранено 2 мирних мешканців

Чугуїв (Харківська область) – обстріляно дитячий садок, під завалами знайдено тіло підлітка.

Дергачі (Харківська область) – унаслідок артилерійського обстрілу російськими військами вбито 1 дитину.

Рівно (Рівненська область) – від авіаракетного удару російської армії по телевізійній вежі загинуло 9 мирних жителів та 9 осіб поранено.

Маріуполь (Донецька область) – 2 людини загинуло, 1 поранено.

Авдіївка (Донецька область) – унаслідок обстрілу артилерійськими системами «Град» загинуло 2 мирних мешканця, поранено – 2.

Краматорськ (Донецька область) – загинуло 3 людей унаслідок ракетного та артилерійського обстрілу російськими військами.

Петрівське (Донецька область)  – загинула 1 людина.

Торецьке (Донецька область) – поранено 1 мирного мешканця.

Чернігів – унаслідок авіа та артилерійських обстрілів по житловим будинкам та об’єктам інфраструктури – водоканал, Чернігівгаз тощо загинуло 10 мирних мешканців. Наразі у місті немає опалення, води та електроенергії.

Охтирка (Сумська область) – унаслідок авіаційних обстрілів по житловим кварталам за попередньою інформацією загинуло 3 мирних мешканці.