Втрати серед цивільного населення України станом на 8:00 12.03.2022 р. (за добу)

Станом на 8:00 ранку 12 березня за неповною офіційною інформацією загинуло 19 місцевих мешканців, серед них 3 дітей. Поранено – 21, серед них дітей – 3.

Загальна інформація:

У Маріуполі за 12 діб блокади і постійних авіа та артилерійських обстрілів російської армії загинуло 1582 мирних жителя, за офіційною інформацією міської ради Маріуполя.Протягом 12 діб Росія не дозволяє відкрити гуманітарний коридор. Блокада і обстріли Маріуполя можна назвати фактом справжнього геноциду мирного населення, українського народу.

У Маріуполі обстріли ведуться по мечеті, в якій наразі укриваються 86 громадян Туреччини, серед них 34 дитини. Станом на 12 березня зв’язку з громадянами Туреччини немає, отже доля їх невідома.

У Харківській області за 16 днів війни загинув 201 мирний житель, у тому числі 11 дітей, за офіційною інформацією Харківської Національної поліції.

Станом на 11 березня російськими військами в Україні вбито 78 дітей та близько 100 поранено, за офіційною інформацією Уповноваженої з прав людини Верховної Ради України.

За офіційною інформацією Управління Верховного Комісара ООН з прав людини в Україні, ООН отримала всі необхідні докази про застосування Росією в Україні забороненої нормами міжнародного гуманітарного права зброї – касетних бомб. За підтвердженими даними ООН Росія використала касетні бомби під час обстрілу двох міст України. У Вугледарі (Донецька область) унаслідок обстрілу касетними бомбами Центральної міської лікарні загинули 4 мирних мешканців та 10 поранено, зруйновано лікарню, машини швидкої допомоги. У Харкові Росія обстріляла касетними бомбами житлові квартали – 9 мирних жителів загинули, 37 поранено.

Втрати місцевого населення у різних містах України:

Луцьк (Волинська область) –  унаслідок авіаударів крилатими ракетами по аеропорту міста загинуло 4 цивільні особи та 6 було поранено.

Скибин (Київська область) – поранено 2 людини, серед них 1 дитина.

Петрівське (Донецька область) – загинули 2 людини.

Євгенівка (Донецька область) – поранено 2 людини.

Рубці (Донецька область) – поранено 1 людину.

Новоандріївка (Донецька область) – поранено 1 людину.

Миколаїв – унаслідок обстрілу житлового кварталу міста системою «Град» поранено 1 людину.

Харківська область – загинуло 10 мирних мешканців, серед них 3 дітей.

Дергачі (Харківська область) – загинуло 3 мирних жителя.

Баришівка (Київська область) – унаслідок обстрілів російською армією крилатими ракетами  поранено 6 людей, які чекали на евакуацію – інформація уточнюється.

Пологи (Запорізька область) – унаслідок обстрілу поранено 2 дітей, їм відірвало ноги. Російські окупанти вивезли дітей у невідомому напрямі.

Мілове (Харківська область) – загинула 1 людина.

Золочів (Харківська область) – унаслідок артилерійського обстрілу загинула 1 людина та 2 поранено.

Харків – унаслідок обстрілу російськими окупантами житлового багатоповерхового будинку загинула 1 людина.